Systemy integracyjne e-commerce

Sklep internetowy, aukcje internetowe, system ERP, magazyn towaru, firma wysyłkowa – Wszystko w jednym systemie.

 

Wiele małych i dużych firm zajmujących się handlem, wykorzystuje do sprzedaży sklep internetowy, aukcje allegro, e-bay czy podobne. Generalnie zawsze ktoś musi czuwać, jak nie nad obsługą zamówień ze sklepu, to kontrolować zamówienia z aukcji itd. itd. Czasami do całego procesu sprzedaży w firmie jest zatrudnionych wiele osób, a realizacja zamówień jest obsługiwana w kilku etapach. Czyli ktoś przyjmuje zamówienie, ktoś sprawdza zaksięgowanie wpłaty, ktoś drukuje etykietę np. do wysyłki towaru, ktoś musi zamówić firmę wysyłkową, a ktoś inny musi jeszcze spakować i przygotować towar do wysyłki. Zatem jak usprawnić cały taki proces ? I tu odpowiedź jest prosta – system integracyjny, wszystko w jednym miejscu, w jednym systemie.

 

 

 

Taka integracja pozwala zwiększyć wydajność, oraz pozwala na większą kontrolę całej firmy z jednego miejsca. Najpopularniejszym chyba w tej chwili systemem integracyjnym jest BaseLinker. BaseLinker oraz kilka innych systemów, to system integracji różnych platform e-commerce i system automatyzacji. Pozwala w prosty sposób połączyć i zintegrować twój sklep e-commerce, platformy aukcyjne, magazyn towaru, program księgowo rachunkowy, skrzynki e-mail, system nadawania przesyłek, bramki sms i e-mail z powiadomieniami dla klienta. Generalnie z jednego systemu jesteśmy wstanie wystawić towar do sprzedaży, odnotować jego sprzedaż, sprawdzić zaksięgowanie wpłaty, automatycznie wystawić fakturę i nadać przesyłkę do klienta. I w rzeczywistości Tobie pozostaje jedynie spakować zamówienie wraz z wydrukowanym dokumentem sprzedażowym i nakleić etykietę na przesyłkę.

Integracja naszych wszystkich systemów to bardzo opłacalna inwestycja, która nie tylko pozwala na zaoszczędzenie czasu, ale również w bardzo efektywny sposób zwiększa wydajność firmy, a tym samym jej obroty.

A teraz konkretne informacje :

Cena jaką musimy zapłacić za taki system integracji ?      

OD 30 zł + VAT  DO 500 zł + VAT / miesiąc

Jest to zazwyczaj opłata miesięczna, która jest uzależniona od liczby zamówień w miesiącu oraz od liczby produktów jakie sprzedajemy i ilości aktywnych ofert sprzedaży.

Oto link do najpopularniejszego systemu integracyjnego :

 

A po wpisaniu w wyszukiwarce hasła: "system integracyjny e-commerce"  - znajdziemy listę najpopularniejszych systemów integracyjnych